Adresa: Pod Valy 221, Uherský Brod

FB: Auto-Moto-Pneu Králov

Vy se ptáte. My odpovídáme

Časté otázky a odpovědi

naradi sada moto kralov

Přezujete motorku na počkání?

Ano, přezouváme na počkání 6 dní v týdnu. Včetně vyvážení. V pneuservisu máme připravené nové profi stroje k zouvání i vyvažování, takže to bude fofr. Stačí jen zavolat.

Máte doplňky na motorku skladem?

Základní doplňky máme: rukojeti, polepy, tankpady, SPZ rámečky, oleje, duše, povinné výbavy, opravné sady na defekt, čističky řetězu,… Pokud potřebujete cokoliv jiného na svou moto, stačí napsat/zavolat – my vám to za dobrou cenu seženeme.

Pomůžete mi s přepisem motorky?

Klidně celý přepis motorky za vás vyřešíme. Stačí nám jen plná moc. Každopádně, není to žádná věda, když víte jak na to. Rozepsali jsme se na toto téma i v článku: Jak na přepis motorky. Stručně a jasně

Jaké motorky servisujete?

Jednoduchá odpověď. Servisujeme všechny motorky, čtyřkolky a skútry. Děláme veškeré opravy a klidně i přestavby. Nebojíme se žádné výzvy.

Uděláte mi i STK na moto?

Motorku v našem servise připravíme na STK tak, abyste bez problémů prošli. A pokud budete chtít, klidně za vás i celou „úřední nutnost” vyřešíme.

Děláte i opravy motorek po nehodách?

Ano, dámy dokupy i motorku po nehodě.

Kdy budete mít v sezóně volno?

V sezóně jsme full dlouho dopředu. Bez objednání se k nám nedostanete. Ideální stav je, když se k nám na servis a opravy motorky objednáte už na podzim nebo v zimě. Čekací doby na dodání dílů i celého servisu jsou krátké = do 2 až 3 dnů máte motorku zpět doma. Jo a taky si pro mašinu přijedeme a zpět vám ji dovezeme, když budete chtít.

Pomůžete mi koupit motorku?

Jasně. Zkonzultujeme, najdeme, pořádně ji otestujeme a dáme ji prvotřídní péči v našem servise. Více info o tom, jak vám pomůžeme koupit motorku, najdete v tomto článku: Jak koupit motorku na jistotu.

Půjčíte mi motorku?

Jasné. V naší stáji máme připravené 3 mašiny k zapůjčení – pohodlnou a lehce ovladatelnou Suzuki V-Strom 650/2005, cestovní a sportovně založenou Yamahu Tracer 900 a ověřeného skútra do města, na koupák,… Maxon Optimus 125. Ceny a další info najdete na tu.

Víte, že můžete koupit i dárkový poukaz na zapůjčení motorky?

Jak mám zazimovat motorku?

Abyste na jaře vyjeli hned při první příležitosti, musíte ji dát před zimním spánkem nějakou tu péči. A vůbec nemusí stát balík. Pokud jste teda po celý rok na motorku nekašlali… Veškeré potřebné info k zazimování motorky jsme pro vás sepsali v tomto článku.

Máte diagnostiku na motorky?

Jako jedni z mála v kraji máme diagnostiku TEXU, se kterou napíchneme motorky 73 značek. Během chvíle tak najdeme jakoukoli závadu. Ceny a bližší info o diagnostice motorek tady.

Další moudra budeme postupně přidávat