Adresa: Pod Valy 221, Uherský Brod

FB: Auto-Moto-Pneu Králov

Takto o nás a naši práci mluví motorkáři

Reference

Tyto reference jsme si nevycucali z prstu. Všechny je najdete na našem Google profilu (hodnocení 4,9* z 5) a Facebooku (hodnocení 5* z 5).
dilny motokralov tomas kominek uhersky brod
Jakub Bochin
Jakub Bochin
10. Duben, 2023.
Pořídil jsem Hodnu CB650F z druhé ruky. Byla potřeba kontrola, přezout, výměna náplní, filtry atd. I nyní na začátku sezony bylo vše hotové během tří pracovních dnů včetně výměny brzd, kterou vyhodnotil mechanik během prohlídky. Já ocením také to, že je otevřeno i v sobotu.
Dušan Křižka
Dušan Křižka
3. Září, 2022.
Naprostá spokojenost. Měl jsem u nich auto na čištění a výsledek byl nad očekávání. Hodnotím velmi kladně i vstřícný přístup.
Michal Popelka
Michal Popelka
29. Srpen, 2022.
Kvalitní vyčištění sedaček, pán čistič milý a velice komunikativní a po dobu čekání jsme si hezky popovídali o jeho krásné RS Fábii
Dominik Jál
Dominik Jál
1. Červen, 2022.
Moto Králov určitě doporučuju. Chlapi se snaží dělat co nejrychleji a nejpoctivěji ke spokojenosti zákazníka. Všechno předem konzultují a v případě nějakých problémů okamžitě volají. Když tě mašina někde nechá, skáčou do dodávky a postarají se o odvoz mašiny i tebe. 👌🏻
Marek Doležal
Marek Doležal
18. Duben, 2022.
Se servisem v Moto Králov jsem nadměrně spokojený. Super domluva. Vždy mně i mé krásce bylo vyhověno na 1000% Když vám mašina nejede, kluci nemají problém sednou do dodávky a odvézt si ji hned k sobě na operační sál a podívat se jí pod kůži 😉 Servisuji u nich cca 5 roků a co se týče domluvy, ceny a rychlosti jsem vždy nad míru spokojený. I když jsem od nich nějakým rokem o 100 km dále, stále je to servis který nevynechám a dovezu jim krásku až tam, protože vím že tam je péče o stroje veliká. Za mně top 💯 a jedině doporučuji kudy chodím. Držte se takto borci i na dále 🤜🤛
Alena Tomičková
Alena Tomičková
15. Duben, 2022.
Profíci na svém místě ❤

Moje nová Tdm 850 byla předchozím majitelem hodně zanedbaná, ale kluci jí opět vrátili zpátky na silnici. Skvělá domluva a dobře odvedená práce, dostal jsem k supr ceně i cenné rady jak pečovat o mojí novou brunetu.

Ján Gajdičiar

Vynikající pomoc jak při výběru nové motorky, tak i při servisu. Příjemné a profesionální vystupování a dodržení stanovených termínů. Po své první zkušenosti můžu jenom doporučit tento servis a osobně by mě ani nenapadlo svůj stroj svěřovat do jiných rukou.

Jiří Švehlík

Jednoznačně nejlepší motoservis, který jsem měl možnost navštívit. Kluci ví o čem mluví a hlavně co dělají. Pokud nastane jakýkoliv problém jsou ochotni pomoct kdykoliv a vždy vše vyřeší. Můžu jen doporučit a vždy jim budu do rukou svěřovat své holky…. Full gas….

Igor Mrvis

Mašina vždy dostala, co potřebovala a o to se vždy postaraly kluci z Moto-Králov. Bezchybná domluvila, ochota a hlavně preciznost jejich práce. Byl jsem s každým servisem motorky u nich spokojen a opětovně se budu vracet. Můžu kluky jen doporučit!

Erik Hajster

Výborný servis a svého miláčka bych už jinam nedal. Kluci mají zlaté ručičky a největší výhoda je, že když se na něčem domluvíme, tak to platí. Moto Králov rozhodně doporučuji.

Lukáš Jankula

Maximální spokojenost! O maxíka (Burgmana) bylo skvěle postaráno. Po kompletním servise variátoru, nové pnenu a hlavně odkapotování přední masky kvůli laku… Skvělá domluva, ale hlavně s rychlostí R1 bylo vše rychle uděláno! Díky a všem doporučuji.

Robin Červenák

Kvalita práce, rychlost, parádní přístup, nové rady k používání motorky. Za mne jen doporučuji. Parádni pokec, prostě borec umí a ví. Za mne top. Spokojenost, parádní domluva. Není co vytknout. Zase rad navštívím servis.

Marek Doležal

Perfektní přístup, stoprocentní práce, profesionálové.

Radek Balaštík

Perfektní servis a domluva. Velmi rád využívám službu, kdy mašinu vyzvednou, odvezou do servisu a vrátí připravenou na cesty. Díkas za servis borci.

Tomáš Koníček

Profesionální přístup, vstřícnost a spolehlivost. Svoji motorku svěřuji pouze do Moto Králov.

Lukáš Velecký

Jsem spokojen, doporučuji i všem známým a ohlasy dobré. Je vidět, že je to baví a je to srdcová záležitost. A když se dělá něco srdcem, tak to tak i vypadá. Nelze se vždy zavděčit všem, dneska jsou někdy dostupnosti dílů, ceny i více druhů příšerné, ale kluci vždy udělali maximum, aby vyhověli, co to jde.

Pavel Polášek

Super domluva, super lidi, špičkový servis, kluci jsou opravdu machři v oboru a vždy dokáží poradit. Vřele doporučuji.

Jan Skovajsa

Doporučuji, je to opravdu královský servis. Spokojenost jak s motorkou v půjčovně, tak potom s pomocí při vybírání a nákupem mojí vlastní motorky a s jejím servisem. Nemám důvod jezdit jinam.

Vilém

Nejlepší servis široko daleko! Můžu jenom doporučit. Jsou to kluci šikovní! Jedině Moto Králov.

Robin Červenák

Servisuji zde motorku asi pátou sezónu a musím bez okolků říct, že kluci jsou profíci každým coulem. Mou dvacetiletou babču mi udržují ve skvělé kondici a vždy jsme našli společnou řeč. Mechanici jsou sami motorkáři a hlavně srdcaři.

Tomáš Fiala

Skvělá domluva a výborně odvedená práce!!! Už vím kam se budu vracet na servis.

Petr Lysý

Nová řetězovka. Jeden den objednaná a druhý den vyměněná. Rychlá domluva s výměnou na počkání. Prostě paráda! Díky kluci.

Jirka Šlechta