Adresa: Pod Valy 221, Uherský Brod

FB: Auto-Moto-Pneu Králov

Takto o nás a naši práci mluví motorkáři

Reference

Tyto reference jsme si nevycucali z prstu. Všechny je najdete na našem Google profilu (hodnocení 4,9* z 5) a Facebooku (hodnocení 5* z 5).
dilny motokralov tomas kominek uhersky brod
veronika dulinkova
veronika dulinkova
12. Září, 2023.
Byla jsem zde sice jen jednou ale určitě se vrátím když budu mít jakýkoliv problém. Rychlé vyřízení, ochotní, milý lidé. Problém vysvětlí a opraví.Oprava Abs byla do druhého dne. Jsem velmi spokojená
Jakub Bochin
Jakub Bochin
10. Duben, 2023.
Pořídil jsem Hodnu CB650F z druhé ruky. Byla potřeba kontrola, přezout, výměna náplní, filtry atd. I nyní na začátku sezony bylo vše hotové během tří pracovních dnů včetně výměny brzd, kterou vyhodnotil mechanik během prohlídky. Já ocením také to, že je otevřeno i v sobotu.
Dušan Křižka
Dušan Křižka
3. Září, 2022.
Naprostá spokojenost. Měl jsem u nich auto na čištění a výsledek byl nad očekávání. Hodnotím velmi kladně i vstřícný přístup.
Michal Popelka
Michal Popelka
29. Srpen, 2022.
Kvalitní vyčištění sedaček, pán čistič milý a velice komunikativní a po dobu čekání jsme si hezky popovídali o jeho krásné RS Fábii
Dominik Jál
Dominik Jál
1. Červen, 2022.
Moto Králov určitě doporučuju. Chlapi se snaží dělat co nejrychleji a nejpoctivěji ke spokojenosti zákazníka. Všechno předem konzultují a v případě nějakých problémů okamžitě volají. Když tě mašina někde nechá, skáčou do dodávky a postarají se o odvoz mašiny i tebe. 👌🏻
Marek Doležal
Marek Doležal
18. Duben, 2022.
Se servisem v Moto Králov jsem nadměrně spokojený. Super domluva. Vždy mně i mé krásce bylo vyhověno na 1000% Když vám mašina nejede, kluci nemají problém sednou do dodávky a odvézt si ji hned k sobě na operační sál a podívat se jí pod kůži 😉 Servisuji u nich cca 5 roků a co se týče domluvy, ceny a rychlosti jsem vždy nad míru spokojený. I když jsem od nich nějakým rokem o 100 km dále, stále je to servis který nevynechám a dovezu jim krásku až tam, protože vím že tam je péče o stroje veliká. Za mně top 💯 a jedině doporučuji kudy chodím. Držte se takto borci i na dále 🤜🤛

Moje nová Tdm 850 byla předchozím majitelem hodně zanedbaná, ale kluci jí opět vrátili zpátky na silnici. Skvělá domluva a dobře odvedená práce, dostal jsem k supr ceně i cenné rady jak pečovat o mojí novou brunetu.

Ján Gajdičiar

Vynikající pomoc jak při výběru nové motorky, tak i při servisu. Příjemné a profesionální vystupování a dodržení stanovených termínů. Po své první zkušenosti můžu jenom doporučit tento servis a osobně by mě ani nenapadlo svůj stroj svěřovat do jiných rukou.

Jiří Švehlík

Jednoznačně nejlepší motoservis, který jsem měl možnost navštívit. Kluci ví o čem mluví a hlavně co dělají. Pokud nastane jakýkoliv problém jsou ochotni pomoct kdykoliv a vždy vše vyřeší. Můžu jen doporučit a vždy jim budu do rukou svěřovat své holky…. Full gas….

Igor Mrvis

Mašina vždy dostala, co potřebovala a o to se vždy postaraly kluci z Moto-Králov. Bezchybná domluvila, ochota a hlavně preciznost jejich práce. Byl jsem s každým servisem motorky u nich spokojen a opětovně se budu vracet. Můžu kluky jen doporučit!

Erik Hajster

Výborný servis a svého miláčka bych už jinam nedal. Kluci mají zlaté ručičky a největší výhoda je, že když se na něčem domluvíme, tak to platí. Moto Králov rozhodně doporučuji.

Lukáš Jankula

Maximální spokojenost! O maxíka (Burgmana) bylo skvěle postaráno. Po kompletním servise variátoru, nové pnenu a hlavně odkapotování přední masky kvůli laku… Skvělá domluva, ale hlavně s rychlostí R1 bylo vše rychle uděláno! Díky a všem doporučuji.

Robin Červenák

Kvalita práce, rychlost, parádní přístup, nové rady k používání motorky. Za mne jen doporučuji. Parádni pokec, prostě borec umí a ví. Za mne top. Spokojenost, parádní domluva. Není co vytknout. Zase rad navštívím servis.

Marek Doležal

Perfektní přístup, stoprocentní práce, profesionálové.

Radek Balaštík

Perfektní servis a domluva. Velmi rád využívám službu, kdy mašinu vyzvednou, odvezou do servisu a vrátí připravenou na cesty. Díkas za servis borci.

Tomáš Koníček

Profesionální přístup, vstřícnost a spolehlivost. Svoji motorku svěřuji pouze do Moto Králov.

Lukáš Velecký

Jsem spokojen, doporučuji i všem známým a ohlasy dobré. Je vidět, že je to baví a je to srdcová záležitost. A když se dělá něco srdcem, tak to tak i vypadá. Nelze se vždy zavděčit všem, dneska jsou někdy dostupnosti dílů, ceny i více druhů příšerné, ale kluci vždy udělali maximum, aby vyhověli, co to jde.

Pavel Polášek

Super domluva, super lidi, špičkový servis, kluci jsou opravdu machři v oboru a vždy dokáží poradit. Vřele doporučuji.

Jan Skovajsa

Doporučuji, je to opravdu královský servis. Spokojenost jak s motorkou v půjčovně, tak potom s pomocí při vybírání a nákupem mojí vlastní motorky a s jejím servisem. Nemám důvod jezdit jinam.

Vilém

Nejlepší servis široko daleko! Můžu jenom doporučit. Jsou to kluci šikovní! Jedině Moto Králov.

Robin Červenák

Servisuji zde motorku asi pátou sezónu a musím bez okolků říct, že kluci jsou profíci každým coulem. Mou dvacetiletou babču mi udržují ve skvělé kondici a vždy jsme našli společnou řeč. Mechanici jsou sami motorkáři a hlavně srdcaři.

Tomáš Fiala

Skvělá domluva a výborně odvedená práce!!! Už vím kam se budu vracet na servis.

Petr Lysý

Nová řetězovka. Jeden den objednaná a druhý den vyměněná. Rychlá domluva s výměnou na počkání. Prostě paráda! Díky kluci.

Jirka Šlechta